Kokosowe ciasteczko (kokosanka) / Coconut Cookie
Super Aromas | Aromat spożywczy
Kokosowy miąższ, intensywny i aromatyczny, połączony z kruchym maślanym ciasteczkiem : w typie kokosanek
Średnie dozowanie: 0,5 - 3,0 g/kg
Rozpuszczalność w wodzie: Tak
Nośnik: Glikol
Tłuszcz, kalorie: Nie
TPD: Tak
Dostępne pojemności: 10 ml, 30 ml, 100 ml, 250 ml
Materiały opakowań: PET, HDPE
Nakrętka: bezpieczna, zryw, zgrzew
- Cena netto: 8,90 zł 10,95 zł
- szt

Większe pojemności dla klientów hurtowych, dostępne są na platformie B2B, link: b2b.sobucky.com
Super Aromas | Kategorie: napoje, nabiał, słodycze, przekąski, wypieki
Zastosowanie w produkcji: dżemy, cukierki, żelki, lody, masy i kremy, napoje z kawą i herbatą, galaretki, słodycze, żywność funkcjonalna, farmacja i suplementy
Tabela zawiera sugerowane dozowanie:
| Cukierki | 0,5 - 3,0 g/kg |
| Nadzienia | 0,5 - 2,5 g/kg |
| Kremy | 0,5 - 1,5 g/kg |
| Żelki | 0,5 - 1,0 g/kg |
Informacja dodatkowa: Podane dozowanie jest informacją sugerowaną, dlatego nie zwalnia producenta od konieczności wykonania prób technologicznych.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
| Nośnik: | E1520 Glikol |
| Rozpuszczalność w wodzie: | Tak |
| Termostabilność: | Tak |
| Alergeny: | Nie |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
Angielski