Maślane gofry / Waffle With Butter
Super Aromas | Aromat spożywczy
Przesłodkie, miękkie, świeżo wypieczone Belgijskie gofry z domieszką rozpuszczonego, śmietankowego masła.
Średnie dozowanie: 0,5 - 3,0 g/kg
Rozpuszczalność w wodzie: Tak
Nośnik: Glikol
TPD: Tak
Kod produktu: SA-2021157
Dostępne pojemności: 10 ml, 30 ml,100 ml, 250 ml
Materiały opakowań: PET, HDPE
Nakrętka: bezpieczna, zryw, zgrzew
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Producent: Sobucky
-
Dostępność:
w magazynie
-
- Cena netto: 10,53 zł 12,95 zł
- szt

Większe pojemności dla klientów hurtowych, dostępne są na platformie B2B, link: b2b.sobucky.com
Super Aromas | Kategorie: napoje, nabiał, słodycze, przekąski, wypieki
Zastosowanie w produkcji: dżemy, cukierki, żelki, lody, masy i kremy, napoje z kawą i herbatą, galaretki, słodycze, żywność funkcjonalna, farmacja i suplementy
Tabela zawiera sugerowane dozowanie:
| Gofry | 0,5 - 2,0 g/kg |
| Ciasto | 0,7 - 2,2 g/kg |
| Surowe ciasto do wypieków | 0,3 - 1,2 g/kg |
| Ogólne wypieki | 0,3 - 2,5 g/kg |
Informacja dodatkowa: Podane dozowanie jest informacją sugerowaną, dlatego nie zwalnia producenta od konieczności wykonania prób technologicznych.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
| Nośnik: | E1520 Glikol |
| Rozpuszczalność w wodzie: | Tak |
| Termostabilność: | Tak |
| Alergeny: | Nie |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
Angielski