Babka cytrynowa / Lemon Pound Cake
Super Aromas | Aromat spożywczy
Lekka babka cytrynowa ze skórkową nutą, miękka, delikatna i wyrazista w smaku
Średnie dozowanie: według potrzeb klienta
Rozpuszczalność w wodzie: Tak
Nośnik: E1520 glikol, alkohol etylowy
TPD: Tak
Dostępne pojemności: 10 ml, 100 ml
Materiały opakowań: PET, HDPE
Nakrętka: bezpieczna, zryw, zgrzew
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Producent: Sobucky
-
Dostępność:
w magazynie
-
- Cena netto: 12,50 zł 15,38 zł
- szt

Większe pojemności dla klientów hurtowych, dostępne są na platformie B2B, link: b2b.sobucky.com
Super Aromas | Kategorie: napoje, nabiał, słodycze, przekąski, wypieki
Zastosowanie w produkcji: dżemy, cukierki, żelki, lody, masy i kremy, napoje z kawą i herbatą, galaretki, słodycze, żywność funkcjonalna, farmacja i suplementy
Tabela zawiera sugerowane dozowanie:
| Desery mleczne | 1,1 - 1,9 g/kg |
| Galaretka | 0,5 - 1,2 g/kg |
| Lody | 0,3 - 1,2 g/kg |
| Napoje | 1,0 - 2,5 g/kg |
| Napoje alkoholowe | 1,0-2,0 g/kg |
| Żelki | 0,5 - 0,9 g/kg |
Informacja dodatkowa: Podane dozowanie jest informacją sugerowaną, dlatego nie zwalnia producenta od konieczności wykonania prób technologicznych.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
| Nośnik: | E1520 Glikol, Etanol |
| Rozpuszczalność w wodzie: | Tak |
| Termostabilność: | Nie |
| Alergeny: | Nie |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
Angielski