Domowy, miękki biszkopt / Home Made Sponge Cake
Super Aromas | Aromat spożywczy
Domowy, waniliowo - maślany biszkopt.
Średnie dozowanie: 0,5 - 3,0 g/kg
Rozpuszczalność w wodzie: Tak
Nośnik: E1520 Glikol
TPD: Tak
Dostępne pojemności: 10ml, 30 ml,100 ml, 250ml
Materiały opakowań: PET, HDPE
Nakrętka: bezpieczna, zryw, zgrzew
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Producent: Sobucky
-
Dostępność:
w magazynie
-
- Cena netto: 10,53 zł 12,95 zł
- szt

Większe pojemności dla klientów hurtowych, dostępne są na platformie B2B, link: b2b.sobucky.com
Super Aromas | Kategorie: napoje, nabiał, słodycze, przekąski, wypieki
Zastosowanie w produkcji: dżemy, cukierki, żelki, lody, masy i kremy, napoje z kawą i herbatą, galaretki, słodycze, żywność funkcjonalna, farmacja i suplementy
Tabela zawiera sugerowane dozowanie:
| Masy | 0,5 - 3,0 g/kg |
| Biszkopty | 0,7 - 2,2 g/kg |
| Ciasta | 09 - 3,0 g/kg |
Informacja dodatkowa: Podane dozowanie jest informacją sugerowaną, dlatego nie zwalnia producenta od konieczności wykonania prób technologicznych.
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
| Nośnik: | E1520 Glikol |
| Rozpuszczalność w wodzie: | Tak |
| Termostabilność: | Tak |
| Alergeny: | Nie |
| Rozpuszczalność w tłuszczach: | Tak |
Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.
Angielski